Szwajcarska klinika zatrudni lekarzy.

Agencja Rekrutacyjna P-N Consulting (cert. 6056) dla swojego szwajcarskiego klienta poszukuje lekarzy – praca w klinice w południowej części Szwajcarii.

Lekarz

Obowiązki:
– Osobista odpowiedzialność za opiekę medyczną pacjentów
– Monitorowanie, prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości

Wymagania:
– Wykształcenie – lekarz medycyny.
– Duże zainteresowanie w medycynie naturalnej, biologii i odżywianiu
– Dobry niemiecki i angielski, w mowie i piśmie (ewentualnie włoski i francuski)
– Dobra znajomość pakietu MS Office
– Samodzielne diagnozowanie
– Wysokie kompetencje zawodowe i społeczne
– Troskliwość, odpowiedzialności, zaangażowanie, poświęcenie i radość z pracy zespołowej.

Oferujemy:
– Intensywne szkolenia do samodzielnej pracy
– Wsparcie dla szkoleniach
– Zróżnicowana, odpowiedzialna praca
– Dynamiczny i otwarty zespół
– Praca w fantastycznej lokalizacji 320 słonecznych dni w roku
Wynagrodzenie wynosi od 8000 do 12000 CHF miesięcznie brutto – w zależności od kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowanych aplikowaniem na ww oferty proszę o przesłanie CV w j. polskim i niemieckim na adres biuro@p-nc.pl

LEKARZE, SZUKAM PRACOWNIKA, SZWAJCARIA, Zagranica , , , , , , , , , ,