Praca dla pielęgniarek/-rzy w niemieckiej klinice specjalistycznej w Bonn

Pracodawca: JobSystems GmbH
Stanowisko / Specjalizacja: Pielęgniarka/pielęgniarz
Miejsce pracy: Niemcy, Bonn
Adres e-mail: info@job-systems.eu
Nr telefonu: 731289244
Treść ogłoszenia: JobSystems GmbH
Region: Niemcy
Wynagrodzenie: 8 – 10 tys. zł

Opis stanowiska:

Niemieckie Centrum Rehabilitacyjne „Godeshöhe“ w Bonn zaprasza wszystkich absolwentów pielęgniarstwa na rozmowy kwalifikacyjne, które odbędą się w klinice w połowie stycznia.

Koszty przejazdu na rozmowy pokryte są przez naszą firmę.  Wszystkich chętnych zapraszamy do składania swoich aplikacji. Osoby z regionu świętokrzyskiego (lub chętne) już teraz zapraszamy na bezpłatne przygotowania do rozmów z pracodawcą, które odbędą się w formie kursów językowych prowadzonych przez wykwalifikowanego lektora.

Pierwszy z nich zaczyna się: 16.12.2013 o godz. 17.00

Miejsce kursu:
JobSystems GmbH
ul. św. Leonarda 1/6 w Kielcach
Możliwość dołączenia do grupy w trakcie kursu.

Liczba miejsc pracy ograniczona, dlatego prosimy o jak najszybsze dostarczenie CV drogą mailową lub osobiście.

Po kursie przygotowującym do rozmowy z pracodawcą istnieje możliwość kontynuacji nauki języka w siedzibie naszego oddziału oraz po podjęciu pracy, dalsza, bezpłatna nauka na terenie Niemiec.
Pracę oferuje również sieć ośrodków pielęgnacyjno-opiekuńczych Cellitinnen w Niemczech.

Zarobki uzależnione są od poziomu znajomości języka niemieckiego, doświadczenia oraz zakresu obowiązków w miejscu pracy.

Proponowane przez nas wynagrodzenie kształtuje się między 2150 euro a 2600 euro brutto miesięcznie. Pielęgniarce/pielęgniarzowi przysługuje dodatkowe wynagrodzenie za pracę w weekendy, święta i nocne zmiany.

Gwarantujemy bogaty pakiet opieki socjalnej:
-pomoc w wyszukaniu korzystnych połączeń międzynarodowych,
-odbiór z przystanku autobusowego,
-składamy niezbędne wnioski w związku z podjęciem pracy w Niemczech,
-zameldowanie,
-otwarcie bezpłatnego konta bankowego (również bezpłatny online-banking),
-urząd skarbowy,
-pomoc w wyborze korzystnych kart telefonicznych,
-wypożyczamy modemy internetowe (UMTS-Internetsitck),
-składamy odpowiednio wcześnie wnioski o ubezpieczenie chorobowe, społeczne, emerytalne, pielęgnacyjne
-szukamy mieszkań (w początkowej fazie pobytu mieszkania udostępnia pracodawca)
-składamy wnioski na Kindergeld, o finansowanie kursu języka niemieckiego dla partnerów,
-pomagamy w znalezieniu pracy dla partnerów,
-wskazówki jak ekonomicznie żyć w Niemczech

Wymagania:
– wykształcenie wyższe pielęgniarskie (licencjat / magister)
– wskazana podstawowa znajomość języka niemieckiego lub chęć nauki języka
– gotowość do życia w Niemczech i dalszego rozwoju zawodowego

PIELĘGNIARKI, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , , , , ,