Poszukujemy pielęgniarek do pracy w Domach Seniora (Schwarzwald)

 Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pielęgniarka / Pielęgniarz

W ekskluzywnych Domach Opieki dla Osób Starszych w Niemczech na terenie Schwarzwaldu należących do SWB Wohnstift Betriebsgesellschaft.
SWB Wohnstift Betriebsgesellschaft to firma z 36-letnim doświadczeniem w zakresie pielęgnacji osób starszych, ciesząca się bardzo dobrą opinią, stale dbająca o to, aby starsze osoby, które jej zaufały, spędziły jesień swojego życia w profesjonalnej, miłej i rodzinnej atmosferze. Odpowiedni personel, który zapewni naszym podopiecznym profesjonalną opiekę to dla nas priorytet.
Oferujemy:
• ciekawą pracę w bardzo przyjaznym zespole
• atrakcyjne wynagrodzenie
• wsparcie w nauce języka niemieckiego i przygotowaniu do egzaminu potwierdzającego znajomość języka niemieckiego na poziomie B2
Zakres obowiązków:
• opieka pielęgniarska nad osobami chorymi i starszymi
Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe (pielęgniarka / pielęgniarz)
• znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 udokumentowane certyfikatem

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adresem mailowym rekrutacja.domyseniora@wp.pl lub o kontakt telefoniczny 602451067 Dominika Paul-Stolf lub 607600966.

NIEMCY, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , , ,