Oferta pracy dla lekarza anestezjologa w Jarocinie

Pracodawca: Agencja Rekrutacyjna NES Healthcare
Stanowisko / Specjalizacja: Anestezjolog
Kraj: Polska
Miasto:
Adres e-mail: rejestracja@neshealthcare.pl
Agencja rekrutacyjna NES Healthcare dla swojego Klienta – NZOZ „Szpital Powiatowy w Jarocinie” poszukuje

Lekarza  – anestezjologa

Lokalizacja: Jarocin, woj. wielkopolskie

Opis stanowiska
– praca na stanowisku Kierownika Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii lub na stanowisku Asystenta na tym oddziale

Oferujemy:
– stabilną pracę w oparciu o kontrakt lub o umowę o pracę lub mieszany system wynagrodzenia
– możliwość pełnienia dodatkowych dyżurów w oddziale, SOR, Zespole Wyjazdowym „S”
– możliwość rozwoju zawodowego i naukowego pod kierunkiem dr hab. n. med. Jacka Piątka – profesora uczelnianego i wykładowcy Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
– wsparcie Szpitala przy robieniu nadspecjalizacji i podnoszeniu kwalifikacji
– urlop szkoleniowy
– elastyczny czas pracy (możliwość dopasowania godzin pracy do innych zajęć Kandydata)
– możliwość udostępnienia pomieszczeń Szpitala na prywatny gabinet lekarski
– gratyfikacje za dodatkowe umiejętności (USG, umiejętność prowadzenia pacjentów z bólem przewlekłym)
– atrakcyjne wynagrodzenie
– możliwość rekompensaty kosztów dojazdu
– przyjazne środowisko pracy
– pomoc w uzyskaniu mieszkania

Wymagania:
– posiadanie specjalizacji z Anestezjologii i Intensywnej Terapii

Termin rozpoczęcia pracy – jak najszybciej

Opis placówki:
Jest to nowoczesny szpital o stabilnej sytuacji finansowej. Posiada kilka oddziałów: m.in. Szpitalny Oddział Ratunkowy, oddział chorób wewnętrznych, kardiologiczny, położniczo ginekologiczny, chirurgiczny. Szpital posiada także nowy, dobrze wyposażony blok operacyjny z dwoma salami operacyjnymi, ramieniem C i salą cięć, pracownię USG, RTG, TK i pracownię endoskopii.

CV prosimy przesyłać jak najszybciej na adres rejestracja@neshealthcare.pl

Prosimy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 pozycja 883)”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

NES Healthcare jest firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w rekrutacji medycznej na rynku brytyjskim i ponad 5-letnim doświadczeniem w Polsce.

LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , , , , ,