LEKARZ ZE SPECJALIZACJĄ Z PSYCHIATRII ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO DO PRACY W DANII

LEKARZ ZE SPECJALIZACJĄ Z PSYCHIATRII
ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO
DO PRACY W DANII
także kandydaci ze świeżym dyplomem

Główne zadania:
1. Wykonywanie zadań lekarza ze specjalizacją psychiatry – opieka nad pacjentem według standardów zawodowych

Wymagania:
Dyplom Akademii Medycznej, specjalizacja z psychiatrii
Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
Odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Zdolność empatii niezbędna do opieki nad pacjentami
Pozytywne podejście do ludzi i swojego zawodu (warunek konieczny)
Osobowość energiczna, pracowita, ambitna
Silna motywacja

Zaletę stanowi:
Znajomość języka duńskiego

Oferujemy:
Pełną pomoc w załatwianiu formalności urzędowych
Kontrakt w pełnym wymiarze godzin
Atrakcyjne zarobki
Stabilne zatrudnienie
Szansę na rozwój zawodowy, podnoszenie i rozwijanie kwalifikacji
Zakwaterowanie

Miejsce wykonywania pracy: Dania

Kontakt:

halina.piechowiak@andreasagro.com
kamil.lorbiecki@andreasagro.com

LEKARZE, SZUKAM PRACOWNIKA, Zagranica , , , , , , , , , , , ,