Klinika Bocian zatrudni ginekologa

Specjalista ginekolog w zakresie leczenia niepłodności
Miejsce pracy: Białystok/ Warszawa/Katowice

Wszystkim kandydatom gwarantujemy pełną dyskrecję podczas procesu rekrutacji.

Docelowy zakres obowiązków:
– Prowadzenie konsultacji z zakresu leczenia niepłodności, ginekologii i położnictwa
– Przygotowywanie pacjentek do zabiegów inseminacji i in vitro
– Przeprowadzanie procedur na każdym etapie leczenia metodami wspomaganego rozrodu
– Przeprowadzanie zabiegów diagnostycznych takich jak histeroskopia

Od idealnego kandydata oczekujemy:
– Specjalizacja z ginekologii i położnictwa
– Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
– Znajomość zagadnień z zakresu leczenia niepłodności
– Entuzjastyczne podejście do pracy z pacjentami

Oferujemy:
– Konkurencyjne wynagrodzenie
– Szkolenie z zakresu leczenia niepłodności metodami wspomaganego rozrodu
– Możliwość budowania ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się prywatnej sieci klinik leczenia niepłodności
– Pracę z najnowocześniejszymi technologiami medycyny rozrodu i zaawansowanymi rozwiązaniami informatycznymi
– Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
– Bardzo dobrą atmosferę pracy w ambitnym zespole
– Możliwość udziału w działaniach medialnych kliniki
– Możliwość rozwoju naukowego i pracy nad innowacyjnymi projektami z dziedziny leczenia niepłodności

Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt:
Tel.: +48 535 033 753
E-mail: rekrutacja@klinikabocian.pl
Strona: http://kariera.klinikabocian.pl

GINEKOLOG, LEKARZE, Polska, SZUKAM PRACOWNIKA , , , , , , , , , , , ,